Zwroty i Reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Klient, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Konsumenta.

Klient, który zdecydował się na odstąpienie od Umowy jest proszony przekazanie mailowo na adres teamakkids@gmail.com bądź listownie o chęci zwrotu towaru oraz o odesłanie rzeczy wraz z rachunkiem oraz oryginałem formularza zwrotu na własny koszt, na adres Sprzedawcy: FHU AK_kids Karolina Grygiel, 32-660 Chełmek, ul. Słowackiego 18C, niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep Internetowy o Odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłać oryginał oświadczenia o odstąpieniu wraz z zakupionym towarem przed upływem 14 dni.

Firma FHU AK_kids Karolina Grygiel zastrzega sobie prawo nie odbierania przesyłek wysyłanych przez Klienta za pobraniem. Sprzedawca nie może ponosić żadnych kosztów związanych z wymianą bądź zwrotem produktu przez Klienta. To Klient ponosi koszty związane z przesyłką zwracanego towaru.

Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu przez sklep, kwota zwrotu zwracana jest na konto wskazane na prawidłowo wypełnionym odstąpieniu od umowy zawartej na odległość należące do kupującego ( wzór odstąpienia dołączany jest do każdego zamówienia ) .

Sklep Internetowy może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdą Państwo w naszym Regulaminie sprzedaży.

REKLAMACJA

Reklamacja towaru może nastąpić ze względu na wadę fizyczną, którą polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową lub ze względu na wadę prawną, w szczególności jeżeli rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej. od dnia wydania rzeczy Kupującemu.

W celu złożenia reklamacji Kupujący proszony jest o odesłanie rzeczy na adres Sprzedawcy FHU AK_kids Karolina Grygiel, 32-660 Chełmek, ul. Słowackiego 18C, proszony jest o dołączenie rachunku. Koszt dostarczenia w przypadku wadliwego towaru pokrywa Sprzedawca. W związku z dokonaniem reklamacji Klient proszony jest o wypełnienie formularza reklamacyjnego (poniżej wzór formularza) i wysłania z towarem oraz drogą elektroniczną na adres teamakkids@gamil.com

Reklamacja będzie rozpatrzona w terminie 14 dni licząc od dnia złożenia reklamacji wraz z opisem przyczyny reklamacji i żądaniem Klienta. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji towar zostanie odesłany do Klienta wraz z opinią o niezasadności reklamacji.

Szczegółowe informacje na temat reklamacji znajdą Państwo w naszym Regulaminie sprzedaży.

Poniżej formularz:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl